Medscape 2018 arsti täieliku aruande vaatamiseks külastage:

https://www.medscape.com/2018-compensation

“Selle aasta aruandes näeme pakkumise ja nõudluse mõju arstide palkadele,” ütles Medscape Business of Medicine vanemdirektor Leslie Kane. „Kasvav vajadus rohkemate arstide järele elanikkonna vananedes surub palgad kõrgemale. Samal ajal suureneb paberimajanduse hulk ja bürokraatlikud nõudmised, mistõttu arstidel jääb patsientide vastuvõtmiseks vähem aega. Samuti näeme opioidide epideemia mõju ja vajadust psühhiaatrite järele vananevate patsientide raviks, mis toob kaasa palgatõusu.

Seoses jätkuvate sooliste palgaerinevustega nõuab üks juhtiv perearst arstidelt palga suuremat läbipaistvust, et naised teaksid, kui palju nende meeskolleegid teenivad.

"Võiks arvata, et kui me vähendame naiste meditsiinis esindatuse lünka, vähendaks see palgalõhet, kuid seda ei juhtu," ütleb Ranit Mishori, MD, Georgetowni ülikooli meditsiinikooli peremeditsiini professor. "Palga läbipaistvuse puudumine suurendab soopõhiste palgaerinevustega tegelemise probleeme. Naised ei tea isegi, milliste sihtmärkide pihta tulistada. ”

Jätkub

Arstide palgad on selle aasta aruandes keskmiselt 299 999 dollarit, võrreldes 294 000 dollariga 2017. aastal; spetsialistid teenisid umbes 100 000 dollarit rohkem kui esmatasandi arstid (329 000 dollarit versus 223 000 dollarit) ja plastikakirurgid said kõrgeima palga – 501 000 dollarit – ületades ortopeede (497 000 dollarit) esimest korda pärast aruande koostamist, mis võib peegeldada suuremat nõudlust mida soodustab kosmeetiliste protseduuride suurenenud populaarsus. Lastearstid ja perearstid teatavad madalaimast hüvitisest – vastavalt 212 000 ja 219 000 dollarit.

Aegade hulk, mida arstid kulutavad paberimajandusele ja haldusülesannetele, suureneb jätkuvalt – ligi kolm neljandikku (71%) kulutab paberitööle rohkem kui 10 tundi nädalas – aastaga on see kasv 13 protsendipunkti.

“Kuigi arstid seavad paberimajanduse ja pikad tunnid oma erialaste väljakutsete loendi esikohale, näeme jätkuvalt kõikidel erialadel, et arstiks olemine on probleemidest hoolimata tasuv,” ütles Medscape’i meditsiinidirektor ja peatoimetaja Michael Smith , MD „Enamik arste tunneb end üsna kompenseerituna ja kuigi umbes 40% oleks tagantjärele mõeldes valinud mõne teise eriala, on 77% rahul oma otsusega arstiks saada. Oluline on märkida, et hüved tulenevad patsientide muutmisest ja tänulikkusest. Raha on tõeliste preemiate loendis madalamal kohal. ”

Täiendavad aruande esiletõstmised

Esmase hoolduse ja erialade osas jäävad soolised erinevused alles

Meeste esmatasandi arstid teenisid sel aastal peaaegu 18% rohkem kui esmatasandi arstid ja mehed erialadel tänavu 36% rohkem kui naised võrreldes 31% -ga eelmisel aastal. Meeste esmatasandi arstide hüvitis oli keskmiselt 239 000 dollarit ja naiste 203 000 dollarit ning erialade mehed teenisid keskmiselt 358 000 dollarit naiste 263 000 dollari eest.

Rass/rahvus ja arstide sissetulekud

Hüvitiste rassilised erinevused jäid muutumatuks-Aafrika-Ameerika/mustanahalised arstid teenisid keskmiselt 50 000 dollarit vähem kui valged arstid (308 000 dollarit valgete arstide jaoks ja 258 000 dollarit mustade arstide jaoks). Aafrika-Ameerika/mustanahalised naised teenisid ligi 100 000 dollarit vähem kui meessoost Aafrika-Ameerika arstid (322 000 dollarit meestel ja 225 000 dollarit afroameeriklastel/mustanahalistel naistel). Aasia-Ameerika arstid teenisid keskmiselt 293 000 dollarit aastas ja hispaanlastest/latino arstid teenisid keskmiselt 278 000 dollarit. 

Jätkub

Asukoht muudab

Vähem asustatud osariigid on jätkuvalt tulusamad kui tihedamalt asustatud piirkonnad, kusjuures Põhja -Keskpiirkonna arstid teenivad kõige kõrgemat – 319 000 dollarit ja Kirde – madalaimat – 275 000 dollarit. Osariigid, kus arstide keskmine palk on kõrgeim, on Indiana, Oklahoma ja Connecticut; Madalaimad on New Mexico, Maryland ja Washington DC. Piirkondlike hüvitiste erinevustes on oma osa piirkonna arstide arvul, kindlustatud patsientide protsendil ja spetsialistide üldisel kontsentratsioonil.

Medscape 2018 arsti täieliku aruande vaatamiseks külastage:

https://www.medscape.com/2018-compensation

Medscape’i uuringumeetodid :

2018. aasta Medscape’i arstide hüvitiste uuringu lõpetas enam kui 20 000 arsti, kes esindasid 29 eriala, sealhulgas Medscape’i liikmed ja mitteliikmed. Vastajaid kutsuti veebiküsitlusele vastama. Uuringu veamarginaal oli 95% usaldusnivoo juures +/- 0,69%.

Medscape’i kohta

Medscape on juhtiv kliiniliste uudiste, tervisealase teabe ja tervishoiutöötajate hooldusvahendite allikas. Medscape pakub esmatasandi arstidele, allspetsialistidele ja teistele tervishoiutöötajatele kõige kindlamat ja integreeritumat meditsiinilist teavet ja haridusvahendeid. Medscape Education (medscape.org) on ​​juhtiv sihtkoht pidevaks professionaalseks arenguks, mis koosneb enam kui 30 erialale suunatud sihtkohast, mis pakuvad tuhandeid tasuta C.M.E. ja C.E. kursused ja muud haridusprogrammid arstidele, õdedele ja teistele tervishoiutöötajatele.

Kontaktid:                                        cardiline kõrvaltoimed

Medscape:C: 347-407-2568 [e-post kaitstud]

Nate GoehringDKC avalikud suhtedC: 781 608 8437 [e -post kaitstud]

Laadige alla PDF

NEW YORK, 10. oktoober 2016/ PRNewswire/ -WebMD Health Corp. (NASDAQ: WBMD) avaldab 30. septembril 2016 lõppenud kolme kuu majandustulemused teisipäeval, 1. novembril umbes kell 16.00 (ET), 2016. Ettevõte korraldab sellel päeval kell 16.45 (ET) nende tulemuste arutamiseks konverentskõne. 

Investorid pääsevad kõnele juurde veebiülekande kaudu aadressil www.wbmd.com (jaotis Investor Relations). Kõne kordus on saadaval samal veebiaadressil.

Teave WebMD kohta  WebMD Health Corp. (NASDAQ: WBMD) on juhtiv terviseinfo teenuste pakkuja, kes teenindab tarbijaid, arste, tervishoiutöötajaid, tööandjaid ja terviseplaane meie avalike ja privaatsete veebiportaalide, mobiilplatvormide ja tervisele suunatud väljaannete kaudu.

WebMD tervisevõrk hõlmab WebMD.com, Medscape.com, MedicineNet.com, eMedicineHealth.com, RxList.com, Medscape Education (Medscape.org) ja muid WebMD omanduses olevaid saite ja rakendusi.

Kõik selles pressiteates sisalduvad avaldused, välja arvatud ajaloolised faktid, on tulevikku suunatud avaldused. Need avaldused põhinevad WebMD praegustel plaanidel ja ootustel ning sisaldavad riske ja ebakindlust, sealhulgas neid, mida on kirjeldatud meie SEC -dokumentides.

WebMD®, Medscape®, CME Circle®, Medpulse®, eMedicine®, MedicineNet®, theheart.org® ja RxList® kuuluvad WebMD Health Corp. või selle tütarettevõtete kaubamärkide hulka.

Logo-https://photos.prnewswire.com/prnh/20150811/257757LOGO

PR Newswire’i algversiooni vaatamiseks külastage: https: //www.prnewswire.com/news-releases/webmd-announces-third-quarter-earnings-release-date-and-conference-call-300342013.html

SOURCE WebMD Health Corp.

Uudised, mida pakub Acquire Media

Laadige alla PDF

NEW YORK, 13. mai 2014/ PRNewswire/ -juhtiv terviseteabe allikas WebMD (Nasdaq: WBMD) teatas täna, et tarbijad pärast kannatusi "Polaarne pööris" mis tõi rekordilise lumesaju ja häireid USA linnadesse, on selle tõttu intensiivne allergiahooaeg "Õietolmu pööris" mõjutab praegu rahvast. Üle 7 miljoni igakuise WebMD külastaja on diagnoositud allergia all.1 WebMD on võimendanud sümptomite kontrollija andmeid ja muid allergiahaigete publikult kogutud teadmisi, et pakkuda tööriistu ja ressursse, mis aitavad neil Vortexis navigeerida ja paremini allergia sümptomeid hallata .

WebMD andmete kohaselt on õitsevatest puudest koos hooajalise niiskuse ja vihmaga tõusnud õietolmu hulk paljudes piirkondades üle riigi oma viimase 4 aasta halvimat allergiahooaega. Nagu illustreerib WebMD allergiakaart, on edelaosa tarbijad kogenud seni halvimat allergiat, suures osas puude tolmlemise ja potentsiaalselt selle hooaja suurenenud sademete tõttu. Vaikse ookeani loodeosas, läänes ja kagus on puude allergia sümptomite tase dramaatiliselt suurenenud, kuid on märke olukorra vähenemisest. Kirdeosa kogub endiselt hoogu ja esineb suuri sümptomeid. Kuigi Kesk -Lääne piirkond naudib endiselt mõningaid sümptomite seisakuid, näeb WebMD tõendeid allergia sümptomite suurenemise kohta ja soovitab kõigil piirkondadel kiirendada kevadist allergiahooaega.

"Viimastel aastatel on allergiahooaeg muutunud mitmete võimalike tegurite tõttu üha intensiivsemaks." ütles dr Michael Smith, WebMD peatoimetaja. "Puu- ja hallitusallergiaga inimestele on see aasta tõenäoliselt veelgi keerulisem mitmete tegurite kokkulangemise tõttu, sealhulgas puud, mis õitsevad korraga pika pika külma talve ja hallituse tõttu, mis õitseb vihmas ja niiskuses. on kogenud."

Olles käsil üks halvimaid allergiahooaegu, saavad tarbijad sel hooajal allergia sümptomite vastu võitlemisel silmas pidada järgmisi näpunäiteid:

Õietolmuallergia

Tehke igapäevaseid protseduure. Igapäevaselt soovitatakse käsimüügi- ja retseptiravimite antihistamiinikume, ninakinnisust vähendavaid ravimeid, steroidseid ninaspreid ja ravimeid, mis kombineerivad antihistamiine ja dekongestante. Allergilised kaadrid, mida nimetatakse ka immunoteraapiaks, on ka võimalus väga allergilistele inimestele.

Tuulistel päevadel tuul maha. Vältida õietolmuallergia sümptomeid, viibides siseruumides tuulistel päevadel või kui õietolmu on palju. Samuti sulgege aknad, kasutage konditsioneeri ja vältige õietolmuhooajal riiete riputamist kuivama.

Tolmulestade allergia

Katke see kinni. Aidake vältida tolmulestade allergiat, pannes tolmulestade katted madratsite, patjade ja vedrude kohale. Kasutage hüpoallergeenseid patju, peske linad kord nädalas kuumas vees ja hoidke kõik majapiirkonnad, eriti magamistuba, tolmu koguvatest esemetest puhtana.

Käsitsege niiskust. Hoidke õhuniiskus alla 50%. Veenduge, et teie kodus oleks seatud mugav temperatuur, mis ei soodusta niiskuse kogunemist ja niiskust.

Hallituse allergia

Jäta lehed. Aidake vältida hallitusseente allergiat, vältides sümptomeid käivitavaid tegevusi, näiteks lehtede puhastamist. Kui olete allergiline, kasutage lehtede eemaldamisel maski.

Vältige toataimi. Hoidke toataimi miinimumini, kuna nende pinnas varjab ja soodustab hallituse kasvu.

WebMD ressursid allergiahooajaks:

Rakendus WebMD Allergia

Tasuta WebMD Allergia rakendus iPhone’ile ja Androidile jälgib allergiategevust ning pakub kasutajatele isikupärastatud märguandeid, mis hoiatavad, kui allergeenide tase on kõrge. Rakendus võimaldab kasutajatel ka oma allergiaaruande välja printida ja seda oma arstidega jagada, soodustades teadlikumaid arutelusid, mis toovad kaasa tugevamad tulemused ja parema patsiendi tervise.

WebMD allergia kaart

WebMD allergiakaart pakub allergikutele isiklikke asukohapõhiseid allergiaprognoose koos WebMD usaldusväärse teabega, et aidata tarbijatel ennetavalt oma allergiaid ja oma perekonna allergiaid hallata.

Teave WebMD kohta

WebMD Health Corp. (NASDAQ: WBMD) on juhtiv terviseinfo teenuste pakkuja, kes teenindab tarbijaid, arste, tervishoiutöötajaid, tööandjaid ja terviseplaane meie avalike ja privaatsete veebiportaalide, mobiilplatvormide ja tervisele suunatud väljaannete kaudu.

WebMD tervisevõrk hõlmab WebMD Health, Medscape, MedicineNet, emedicineHealth, RxList, theheart.org, Medscape Education ja muid WebMD saite.

1 Allikas: 2013. aasta WebMD tarbijaprofiili uuring

SOURCE WebMD Health Corp.

Uudised, mida pakub Acquire Media

Laadige alla PDF

NEW YORK, NY, 16. september 2014 – juhtiv terviseteabe allikas WebMD Health Corp. (Nasdaq: WBMD) teatas täna, et üle 20 -aastase digitaalse meedia kogemusega tegevjuht Mike Fogarty on nimetatud asepresidendiks President, tarbijamüük ja tooteturundus. Selles äsja loodud rollis võtab Fogarty endale vastutuse WebMD mitme tarbeveebi, mobiilseadmete ja trükivarade portfelli monetiseerimise eest. Fogarty juhib müüki Ettevõtte farmaatsia- ja tarbijaturgude klientidele ning jälgib toodete arendamist, et ühendada need kliendid WebMD tervisest huvitatud tarbijate publikuga. Ta annab aru WebMD presidendile Steven Zatzile.

"Mike’i laialdased kogemused digitaalvaldkonnas ja tema saavutused võimaldavad WebMD -l jätkata oma tarbijaäri laiendamist ja käsitleda dünaamilist turgu, kus näeme suurepärast võimalust suurendada oma klientidele pakutavat väärtust," ütles Zatz.

Fogarty on näidanud, et suudab edendada innovatsiooni, edendada majanduskasvu ja luua pikaajalisi strateegilisi suhteid erinevates tuntud digitaalsete kaubamärkide müügi-, turundus- ja äriarendusvaldkondades. Viimati oli Fogarty Johnsoni liikme BabyCenteri asepresident ja ülemaailmne kirjastaja & Johnsoni ettevõtete perekond, kus ta juhtis selle ettevõtte strateegilist kasvu ja laienemist USA -s ja neljateistkümnel ülemaailmsel turul, jälgides kõiki tulu teenivaid tegevusi, turundust ja meediat.

Varem oli Fogarty Disney omandatud perekondlike veebisaitide võrgustiku Kaboose asepresident. Samuti veetis ta 12 aastat AOL -is ja AOL Time Warneris erinevates juhtivates rollides, sealhulgas AOL Media Networks’i asepresident ja äridirektor & Areng.

"Tervishoiusises toimuvad muutused motiveerivad tarbijaid oma tervises ja heaolus aktiivsemalt osalema ning kui nad seda teevad, pöörduvad nad WebMD poole, et saada teavet ja tööriistu, mis võimaldavad paremini otsustada ja motiveerivad positiivseid tegevusi," ütles Fogarty.  "Mul on hea meel liituda WebMD-ga sellisel põneval ajal, et aidata turundajatel suhelda tervise huvitatud tarbijate suurima ja kõige aktiivsema vaatajaskonnaga ning luua strateegilisi ja püsivaid partnerlusi, mis annavad mõõdetavaid tulemusi."

Teave WebMD kohtaWebMD Health Corp. (NASDAQ: WBMD) on juhtiv terviseinfo teenuste pakkuja, kes teenindab tarbijaid, arste, tervishoiutöötajaid, tööandjaid ja terviseplaane meie avalike ja privaatsete veebiportaalide, mobiilplatvormide ja tervisele suunatud väljaannete kaudu.

WebMD tervisevõrgustik hõlmab WebMD Health, Medscape, MedicineNet, eMedicineHealth, RxList, theheart.org, Medscape Education ja muid WebMD saite.

*****************************

WebMD®, Medscape®, CME Circle®, Medpulse®, eMedicine®, MedicineNet®, theheart.org® ja RxList® kuuluvad WebMD Health Corp. või selle tütarettevõtete kaubamärkide hulka.

Kõik selles pressiteates sisalduvad avaldused, välja arvatud ajaloolised faktid, on tulevikku suunatud avaldused. Need avaldused põhinevad meie praegustel plaanidel ja ootustel ning hõlmavad riske ja ebakindlust, mille tõttu võivad tulevased sündmused või tulemused erineda nendest, mida on kirjeldatud või mis on sellistes tulevikku suunatud avaldustes kajastatud, sealhulgas riskid ja ebakindlus seoses järgmisega: konkurents reklaamijate ja sponsorite pärast meie avalike portaalide ja mobiiliplatvormide jaoks; muutused finantsturgudel; muutused majanduslikes, poliitilistes või regulatiivsetes tingimustes või muud suundumused, mis mõjutavad tervishoiu-, Interneti- ja infotehnoloogiatööstust.

Iscrizione Newsletter

Iscrizione Newsletter

Si iscriva alla nostra newsletter per ricevere in tempo reale gli ultimi aggiornamenti sulla raccolta puntuale.

Privacy

#0b8e36